fitness
  • 392 үзэлт
  • 0 сэтгэгдэл
  • 2023-02-15

Аймаг, цэргийн начин цолтнуудын ээлжит барилдаан өнөөдөр /2023.02.15/ 12 цагт Монгол бөхийн өргөөнд эхэллээ.

Уг барилдаанд,

1.а.н Сарангэрэлийн Буянсүрэн

2. а.н Хадбаатарын Мягмарсүрэн

3. а.н Баасанхүүгийн Өнөрбаатар

4. а.н Шукрайн Нямсайхан

5. а.н Одхүүгийн Очбат

6. а.н Эрдэнэбаярын Доржсүрэн

7. а.н Батсүхийн Баатарболд

8. а.н Гармаагийн Бат-Эрдэнэ.

9. а.н Баттулгын Мөнхбат

10. а.н Ичинхоролын Баатарчулуун

11. а.н Батмөнхийн Лхагва-Очир

12. а.н Мягмарсүрэнгийн Нямбаатар

13. а.н Мягмарсүрэнгийн Балжинням

14. а.н Гомбодоржийн Ганзориг

15. а.н Төмөрхуягийн Түмэнбаяр

16. а.н Сүхбаатарын Цогтсүмбэр

17. а.н Равдандоржийн Лхамжав

18. а.н Батбадралын Ганзолбоо

19. а.н Алтангэрэлийн Батзориг

20. а.н Цэрэндолгорын Отгонбат

21. а.н Түмэн-Өлзийн Ганзаяа

22. а.н Энхтайваны Одхүү

23. а.н Эрдэнэбулгын Батхуяг

24. а.н Төмөрсүхийн Дэчинжүрмэд

25. а.н Сампилын Цогтбаатар

26. а.н Болоогийн Алтангэрэл

27. а.н Дэмчигийн Урианхай

28. а.н Ганхуягийн Баярбат

29. а.н Бямбацогтын Цогтбаяр

30. а.н Эрдэнэтуяагийн Санчир

31. а.н Пүрэвжавын Сандагдорж

32. а.н Дашжамцын Дагвадорж

33. а.н Мөнхбаатарын Баярбат

34. а.н Баасангийн Эрдэнэбаатар

35. а.н Дашдоржийн Батхөгжил

36. а.н Пүрэвжавын Алтанхуяг

37. а.н Ганцогтын Бадамгарав

38. а.н Дашийн Төрбаяр

39. а.н Пүрэвсүрэнгийн Авирмэд

40. а.н Алтанхуягийн Эрдэнэмөнх

41. а.н Болдын Лхамдорж

42. а.н Эрдэнэбаярын Бат-Эрдэнэ

43. а.н Цолмонгийн Нямдаваа

44. а.н Нацагдоржийн Даваадорж

45. а.н Баярхүүгийн Улаалзгана

46. а.н Батбаатарын Хүдэрбаатар

47. а.н Дашренчингийн Дэмиддорж

48. а.н Лхамсүрэнгийн Энхтүвшин

49. а.н Баяртын Доржжүгдэр

50. а.н Жамлын Мухтар

51. а.н Буянтогтохын Ганзолбоо

52. а.н Лхагвасүрэнгийн Одбаяр

53. а.н Мейромбекийн Бекежан

54. а.н Санжсүрэнгийн Амарсанаа

55. а.н Бавуудоржийн Тулга

56. а.н Чойжоогийн Ренчиндаваа

57. а.н Сандагийн Пүрэв-Очир

58. а.н Дашчойнхорын Эрдэнэцогт

59. а.н Батбаатарын Төгссайхан

60. а.н Одсүрэнгийн Болд-Эрдэнэ

61. а.н Батдоржийн Батжаргал

62. а.н Бүдээгийн Баяраа

63. а.н Бат-Оршихын Баттулга

64. а.н Ганбатын Ганзориг

65. а.н Нэмэхбаатарын Будцэрэн

66. а.н Болдын Гомбожав

67. а.н Ганбатын Баянбаатар

68. а.н Гансүхийн Баярсайхан

69. а.н Бямбаагийн Билгүүнтөгс

70. а.н Эрдэнэбаатарын Бат-Эрдэнэ

71. а.н Хадбаатарын Нямдорж

72. а.н Батжаргалын Бадрангуй

73. а.н Доржбалганы Хосбаяр

74. а.н Баярсайханы Батзориг

75. а.н Отгондуламын Хишигдэлгэр

76. а.н Хүрэлбаатарын Балжинням

77. а.н Сэнгэдондогийн Пүрэвжанцан

78. а.н Отгонбатын Баярбаасан

79. а.н Мөнгөндаваагийн Баасанцэнд

80. а.н Хүрэлбаатарын Цолмон

81. а.н Эрдэнээгийн Очирболд

82. а.н Төрбатын Мягмаржав

83. а.н Ариунбилэгийн Эрдэнэбаяр

84. ц.н Ганбатын Эрдэнэтогтох

85. а.н Мягмардоржийн Баяржавхлан

86. а.н Мөнхбаатарын Өгөөдэй

87. а.н Цогтбаярын Мөнхбаяр

88. а.н Ламчогдонгийн Мөнхтулга

89. ц.н Ганболдын Баянмөнх

90. а.н Сэргэлэнгийн Одхүү

91. а.н Батжаргалын Боорчи

92. а.н Уламбаярын Батцоож

93. а.н Дамжингийн Ядамсүрэн

94. а.н Сарангэрэлийн Зинамядар

95. а.н Баярбатын Шатар

96. а.н Өнөрбаянгийн Шийрэв

97. а.н Цагаанхүүгийн Мөнх-Эрдэнэ

98. а.н Цэндийн Лхагвамягмар

99. а.н Дүгэрсүрэнгийн Дашням

100. а.н Батхуягийн Адъяасүрэн

101. а.н Саранцэцэгийн Занданхүү нар зодоглохоор бүртгүүлсэн байна.

Бусад мэдээ

2024 ОНД ЗОХИОН БАЙГУУЛАГДАХ УЛСЫН ХЭМЖЭЭНИЙ ТЭМЦЭЭНИЙ ХУВААРИЙГ ЦУВРАЛААР ХҮРГЭЖ БАЙНА

2024 ОНД ЗОХИОН БАЙГУУЛАГДАХ УЛСЫН ХЭМЖЭЭНИЙ ТЭМЦЭЭНИЙ ХУВААРИЙГ ЦУВРАЛААР ХҮРГЭЖ БАЙНА

2024 ОНД ЗОХИОН БАЙГУУЛАГДАХ УЛСЫН ХЭМЖЭЭНИЙ ТЭМЦЭЭНИЙ ХУВААРЬҮндэсний спортын төрлүүдийн хуваарийг

Э.Бэхбаяр хоёр жилийн дараа том дэвжээнд зодоглож түрүүллээ

Э.Бэхбаяр хоёр жилийн дараа том дэвжээнд зодоглож түрүүллээ

UWW буюу олон улсын чөлөөт бөхийн холбооноос зохиож буй, 2024 оны эхний том тэмцээн Хорватын нийслэл

Сэтгүүлч Ж.Хэрлэн
Сэтгүүлч Ж.Хэрлэн